"Loading..."

F.A.Q.

Ako sa môžem prihlásiť na virtuálnu konferenciu?

Na virtuálnu konferenciu je potrebné sa zaregistrovať na tomto linku: Registrácia

Po registrácii získate prístupové údaje, ktoré budete používať pri každom prihlásení sa na web-stránku tejto virtuálnej konferencie.

Je možné pozrieť si program zo záznamu aj po skončení konferencie

Áno, kompletný obsah konferencie (okrem prenosov sv. omše a adorácie) bude zaregistrovaným účastníčkam prístupný aj po jej skončení. V priebehu niekoľkých dní sa budeme snažiť sprístupniť archív vrátane ostatných živých vstupov. Odporúčame však využiť práve tento víkend na možnosť zapojenia sa do intraktívnych konverzácií a chatov, ako i využiť jedinečnú možnosť duchovného rozhovoru prostredníctvom súkromných chatov, ktoré po skončení konferencie nebudú v režime on-line. 🙂

Čo v prípade technických problémov (pripojenie na internet a pod.)? Bude moja registrácia “platná” aj po tomto víkende? Môžem sa k obsahu konferencie dostať aj dodatočne?

Samozrejme, určite sa k obsahu dostanete. Po zaplatení registračného poplatku bude program konferencie prístupný všetkým účastníčkam počas celého nasledujúceho mesiaca.

V akom čase bude prebiehať program konferencie?

Po otvorení konferencie živým vstupom v piatok bude sprístupnený celý obsah konferencie. Nájdete tu viac ako 30 tém prednesených domácimi i zahraničnými spíkerkami, príhovory kňazov a zasvätených osôb a svedectvá žien aktívnych v kreatívnej oblasti či umení. Tieto témy budú prístupné pre všetky zaregistrované účastníčky a je len na vás, kedy a v akom poradí si zvolíte ich sledovanie. Program živých vstupov bude sprístupnený na stránke po prihlásení sa. So živými vstupmi (sv.omša, modlitby chvál, talkshow a pod.) prídeme do vašich domovov prostredníctvom on-line prenosov každý večer – v piatok a v nedeľu v čase od 18:00 – 20:00 a v sobotu od 19:30- 21:30.

Ako sa môžem zapojiť do chatu alebo využiť možnosť duchovných rozhovorov prostredníctvom súkromnej on-line konverzácie?

Po prihlásení v hornom menu kliknite na možnosť Naživo + Chat – tieto funkcie budú dostupné po začatí konferencie. Popri chate alebo rozhovoroch budete mať možnosť aj naďalej sledovať živý prenos konferencie.

Moja platba ešte nebola potvrdená, je to možné urýchliť?

Áno, pošlite nám na email zeny@maranathapo.sk potvrdenie o zaplatení. Následne Vám platbu potvrdíme a umožníme prístup na konferenciu.

Nenašli ste odpoveď na svoju otázku? Kontakujte nás