"Loading..."

Časté otázky

Ako sa môžem prihlásiť do sekcie virtuálnej konferencie?

Na virtuálnu konferenciu je potrebné sa zaregistrovať na tomto linku: Registrácia

Po registrácii a zaplatení poplatku, emailom dostanete prístupové údaje, ktoré budete používať pri každom prihlásení sa do sekcie virtuálnej konferencie. Kliknete na Prihlásenie, kde zadáte svoje prístupové údaje ako meno a heslo.

Čo zahŕňa obsah virtuálnej konferencie po registrácii?

Nájdete tam viac ako 30 tém prednesených domácimi i zahraničnými spíkerkami, príhovory kňazov a zasvätených osôb a taktiež svedectvá žien aktívnych v kreatívnej oblasti či umení. Tieto témy budú prístupné pre všetky zaregistrované účastníčky a je len na vás, kedy a v akom poradí si zvolíte ich sledovanie. Program živých vstupov nájdete v archíve, ktorý máte tiež k dispozícii.

Ako dlho budem mať prístup k obsahu?

Po zaplatení registračného poplatku bude program konferencie prístupný všetkým účastníčkam počas celého nasledujúceho mesiaca. (teda 30 dní) Pred uplynutím platnosti prístupu vám príde informačný email, ktorý vás upozorní, že platnosť prístupu k obsahu končí.

Čo v prípade problémov s prevodom platby, problém s prihlásením sa alebo zobrazením obsahu ?

V prípade akejkoľvek otázky ale akéhokoľvek problému s prístupom k obsahu virtuálnej konferencie, napíšte nám na email zeny@maranathapo.sk

Nenašli ste odpoveď na svoju otázku? Kontakujte nás